Niespodzianka na odległość. Jaki prezent dla bliskiej osoby, która jest daleko?

Zdarza się, że z pewnych względów, prywatnych bądź zawodowych, nie możemy uczestniczyć we wszystkich ważnych uroczystościach organizowanych przez bliskie nam osoby. Pomimo tego, że nie można świętować razem z nimi będąc obok, warto skorzystać z kreatywnych pomysłów na niespodzianki na odległość, aby zaznaczyć swoją obecność. W jaki sposób możesz pozytywnie zaskoczyć bliskich, by pokazać im, jak bardzo są dla Ciebie ważni? Jak wybrać prezent dla bliskiej osoby, która jest daleko?

Kwiaty lub balony z przesyłką pod dany adres

Jedną z najpopularniejszych, a zarazem sprawdzonych niespodzianek, jest skorzystanie z usług firm zajmujących się przesyłkami kwiatów lub balonów na odległość. Wystarczy, że wybierzesz rodzajów kwiatów, ich ilości i dekoracje lub skorzystasz z gotowych propozycji bukietowych kwiaciarni, a florystyczna przesyłka zostanie dostarczona pod wskazany adres. Na podobnej zasadzie działają przesyłki balonów napełnionych helem, które mogą być dodatkowo zapakowane w duży karton, co dodatkowo może wywołać zaskoczenie u odbiorcy. Prezenty te można też idealnie dopasować pod określoną okazję, z jakiej mają być wręczone. W zależności od tego, czy będą to imieniny, urodziny, ślub czy narodziny dziecka, z pewnością wybierzesz odpowiednią kompozycję, która wpisze się w okoliczności.

Ulubione ciasta z kawiarni pod drzwi

Swoje usługi świadczone na odległość zaczęły rozszerzać także cukiernie, które słyną z niezwykłych, rozpieszczających podniebienia wyrobów cukierniczych. Jeśli osoba, której chcesz zrobić prezent, jest miłośnikiem słodkości, znasz jej ulubione ciastko lub smak tortu, nie zastanawiaj się ani sekundy. W większych miastach jak Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk czy Poznań z pewnością znajdziesz sprawdzone i rekomendowanie punkty, które pomogą zrealizować Ci Twój pomysł.

Życzenia przekazane w radio

Inną, z pewnością oryginalną niespodzianką prezentową może być wysłanie SMS’a z życzeniami do radia. Podczas audycji radiowej speaker przeczyta Twoje życzenia skierowane do bliskiej osoby, dołączając pozdrowienia od zespołu radiowego. Jeśli wiesz, że bliska Ci osoba słucha aktywnie danej stacji radiowej, taka niespodzianka może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Voucher elektroniczny do ulubionego sklepu

Wraz z rozwojem sklepów internetowych, te także poszerzają zakres oferowanych produktów o sprzedaż elektronicznych voucherów podarunkowych. Jeśli dany sklep funkcjonuje nie tylko w sieci, ale też stacjonarnie, bardzo możliwe, że obdarowana osoba będzie mogła wykorzystać taki voucher na dwa sposoby. To sprawdzony i pewny pomysł na prezent, ponieważ wybór ostatecznego asortymentu należy do właściciela vouchera. Daje to też sporą swobodę i zadowolenie, ponieważ obdarowana osoba może wybrać akurat to, co potrzebuje i co na pewno się jej spodoba.

Jeśli jesteś pewna, że nie uda Ci się dotrzeć na uroczystość i bez względu na to, czy zdecydujesz się na jedną z powyższych niespodzianek, nie zapomnij zadzwonić z życzeniami. Choćby nie wiadomo jak wielki i drogocenny był przesłany prezent, nic nie zastąpi Twojej obecności. Dlatego koniecznie wykonaj telefon lub zorganizuj video rozmowę, aby zobaczyć się w ekranie z bliską Ci osobą. Twoja pamięć i zaangażowanie w relację to najpiękniejszy podarunek, jaki możesz podarować drugiej osobie.