Kolagen do picia. Dlaczego warto go pić?

Kolagen jest białkiem tworzącym tkankę strukturalną tkanek łącznych. Jest głównym składnikiem skóry, kości, chrząstek, ścięgien, więzadeł i naczyń krwionośnych.

Kolagen swoje źródło znajduje m.in. w żywności, takich jak: wołowina, wieprzowina, kurczak i ryby. Kolagen można również spożywać z innych źródeł, takich jak: suplementy witaminowe lub suplementy diety.

Niektóre sposoby spożywania kolagenu to żelatyna, peptydy kolagenowe i hydrolizat kolagenu są stosowane w celu uzupełnienia diety w kolagen. Innym sposobem spożywania kolagenu są suplementy takie jak: siarczan chondroityny lub siarczan glukozaminy, które są stosowane jako suplementy zdrowotne dla stawów.

Jak właściwie działa picie kolagenu?

Korzyści z picia kolagenu jest wiele. Picie go może pomóc w uśmierzeniu bólu stawów, wzmocnieniu układu odpornościowego, a nawet poprawić stan skóry.

Picie wody kolagenowej to stosunkowo nowy trend, który w ostatnich latach nabiera rozpędu. Nic w tym dziwnego bo osoby, które wypróbowały kolagen do picia przekonały się o jego działaniu. Efekty są spektakularne, odczuwalne i widoczne.

Napój kolagenowy może być zdrową alternatywą dla innych rodzajów napojów, ale sama w sobie nie powinna zastępować żadnej innej formy nawadniania.

Dlaczego powinieneś suplementować kolagen ?

Picie wody kolagenowej to świetny sposób na zachowanie zdrowia i odpowiedniego poziomu nawodnienia organizmu. Korzyści płynące z kolagenu do picia są nieograniczone. Udowodniono, że suplementowanie kolagenu do picia może pomóc w pielęgnacji skóry, włosów, paznokci, stawów, kości i zębów. Ponadto kolagen wspiera regenerację dla zmęczonych mięśni. Powinien być uzupełniany przez sportowców i osoby, które są aktywne.

Specjalnie dla nich dedykowany jest kolagen do picia Collagen Activ Drink. Jest to szwajcarski kolagen najwyższej jakości. Zawarta w nim hydroliza 2000 DA sprawia, że waga molekularna cząsteczek jest mała co decyduje o szybkości trafienia substancji do krwioobiegu. Wchłanialność kolagenu osiąga aż 95% ! Tak wysoko wchłanialny produkt, efektywnie uzupełnia niedobory kolagenu w organizmie.

Napój Collibre Active Drink został wzbogacony o witaminy takie jak: A, C oraz krzem, które skutecznie uzupełnią Twoją dietę o niezbędne składniki potrzebne do szybkiej regeneracji po wysiłku.

Jakich efektów możesz się spodziewać ?

  • Zmniejszenie dolegliwości bólowych kości i stawów

  • Wzmocnienie ścięgien i więzadeł

  • Zwiększona gęstość kości poprzez wysokie wchłanianie minerałów

Podsumowanie

Jeżeli chcesz poprawić stan skóry, kondycję włosów oraz wzmocnić paznokcie, a także szybko zregenerować zmęczone mięśnie to najlepszym rozwiązaniem jest suplementowanie kolagenu. Kolagen do picia to hydrolizowany kolagen wołowy, który jest wchłanialny aż w 95%! Dzięki temu, efekty suplementacji kolagenu są spektakularne i widoczne są gołym okiem!

Artykuł sponsorowany

Zobacz też

Zasypianie dzieci – 8 trików na przyspieszenie zasypiania malucha

Zasypianie dzieci – 8 trików na przyspieszenie zasypiania malucha

Niedoskonałości – jak stres wpływa na skórę?

Niedoskonałości – jak stres wpływa na skórę?

Nowe technologie w pielęgnacji skóry

Nowe technologie w pielęgnacji skóry

Co powinna zawierać dieta dla dzieci?

Co powinna zawierać dieta dla dzieci?

Jak zachować zdrowy sen z kakao?

Jak zachować zdrowy sen z kakao?