Dlaczego warto zainwestować w produkty od SleepMed?

Każdego dnia borykamy się z trudnościami, które pojawiają się w życiu prywatnym lub zawodowym. Wymagają od nas maksymalnego skupienia oraz zaangażowania, przez co pod koniec dnia czujemy się wyczerpani pod kątem fizycznym i psychicznym. Wówczas nie ma nic lepszego, niż położenie się do wygodnego łóżka, które zagwarantuje nam zdrowy wypoczynek. W tym celu warto zadbać o kilka kwestii związanych z jego wyposażeniem. Uwzględniają one materac oraz różnego rodzaju akcesoria sypialniane. Na współczesnym rynku znajdziemy wiele mocnych produktów, jednak jest coś wyjątkowego w marce SleepMed. A czym się wyróżnia? 


Dlaczego SleepMed to wyjątkowa marka? 

Ideą marki SleepMed jest zagwarantowanie każdemu użytkownikowi jak najlepszych warunków do wypoczynku. Właśnie dlatego powstały materace medyczne od SleepMed. Wiele produktów można zachwalać, jednak to właśnie te należące do marki SleepMed wyróżniają się bezpieczeństwem i jakością. Wynika to z faktu, iż zostały poddane dokładnej analizie przeprowadzonej w słynącym z nowatorskiego podejścia do materacy Laboratorium Sleep-Lab. To właśnie tam we współpracy z niezależnym Szwajcarskim Instytutem AEH, zostały dokładnie przetestowane pod kątem czterech kluczowych dla każdego materaca parametrów, czyli ergonomii, higieny, klimatu i trwałości. Poprzez spełnienie wszystkich kryteriów, otrzymały Znak Jakości Szwajcarskiego Instytutu AEH. Dodatkowo potwierdza on właściwości prozdrowotne wszystkich modeli, przez co mogą być używane przez osoby zmagające się ze schorzeniami kręgosłupa oraz wszelkimi dolegliwościami bólowymi pleców. Jednak to nie wszystko!

Wyjątkowe wypełnienie od SleepMed – czym się wyróżnia? 

W pierwszej kolejności na uwagę zasługują wyjątkowe pianki termoelastyczne VitaRest® i Celsius-Waterlily®. Dzięki swoim unikalnym właściwościom reagują na temperaturę oraz ciężar ciała. Oznacza to, że materiał może idealnie dopasować się do anatomicznej budowy ciała użytkownika, gwarantując najlepsze wsparcie. Co więcej, wspomaga swobodny przepływ krwi w organizmie człowieka, tym samym zwiększając poziom natlenienia tkanek. Drugim typem wypełnienia są innowacyjne, 7-strefowe sprężyny typu Multi. Zostały one osadzone w osobnych kieszonkach materiałowych, przez co mogą pracować w indywidualny sposób. Dzięki temu kręgosłup zyskuje optymalne podparcie, bez względu na przyjętą podczas snu pozycję. Dodatkowo, modele z kolekcji Hybrid i Hybrid Plus wyróżniają się maksymalnie wysoką elastycznością punktową!

Technologia Airforce – na czym polega? 

Ta jakże ciekawa nazwa określa specjalną wielostrefową technologię nacinania pianki w tzw. kratkę wentylacyjną. Pozwala to na maksymalny obieg powietrza wewnątrz wypełnienia, przez co ciepło i wilgoć nie gromadzą się wewnątrz. Oznacza to, że do najważniejszych cech technologii Airforce zaliczyć można łatwe doprowadzenie powietrza do materaca, a także właściwości ortopedyczne i antyalergiczne. Oprócz tego pozwala na stworzenie alternatywy dla osób, które nie preferują sprężyn, za to oczekują od materaca wysokiej oddychalności i wygody.

Materace z możliwością regulacji twardości? To możliwe ze SleepMed!

Marka SleepMed zdaje sobie sprawę z tego, że współczesny człowiek ma wysokie wymagania co do swojego podłoża do spania. Nic zatem dziwnego, że ciężko znaleźć idealny model, zwłaszcza jeśli chodzi o dobór twardości. Decydując się na materace SleepMed – nie musimy się o to martwić! Dlaczego? Otóż gwarantują one możliwość regulacji twardości, gdyż możemy wybierać spośród 4 lub 6 twardości. Modele z kolekcji Standard, Hybrid i Natura zostały wyposażone w ruchomą warstwę pianki termoelastycznej VitaRest®, która możemy wyjąć i przełożyć na drugą stronę materaca. Natomiast produkty z kolekcji Plus i Hybrid Plus mają dodatkowo odpinany top wykonany z pianki termoelastycznej, odpinany top wykonany z pianki termoelastycznej. W ten sposób znacząco zwiększają komfort snu każdego, a także ułatwiają dopasowanie do aktualnych preferencji.

Co oferuje marka SleepMed? 

Wielu z nas zastanawia się, jaki materac do spania wybrać. Jak się okazuje – uwzględnienie marki jest ważne! Wynika to z faktu, iż to właśnie ona odpowiada za jakość modelu, jego wyjątkowe wypełniane czy właściwości, co bezpośrednio wpływa na sen. SleepMed zdaje sobie sprawę z tego, jak ważny w dzisiejszych czasach jest zdrowy wypoczynek, dlatego w ofercie posiada tylko wyjątkowe produkty. W szczególności warto zwrócić uwagę na kolekcję:

  • Standard – wyróżniają się unikalnym, piankowym wypełnieniem, które pozwala na uzyskanie 4 twardości. Obejmuje ona materace SleepMed Comfort, SleepMed Premium oraz SleepMed Supreme,
  • Hybrid – gwarantuje komfortowy sen poprzez połączenie sprężyn typu Multi z pianką termoelastyczną, a dodatkowo wszystkie modele posiadają 4 twardości. Obejmuje ona materace SleepMed Hybrid Premium i SleepMed Hybrid Supreme,
  • Plus – w ich wnętrzu znajdziemy wyjątkowe pianki, a na zewnątrz odpinany top, co umożliwia uzyskanie 6 twardości. Obejmuje ona materace SleepMed Comfort Plus, SleepMed Premium Plus i SleepMed Supreme Plus,
  • Hybrid Plus – stanowią połączenie pianki, sprężynami i topu, przez co gwarantują uzyskanie aż 6 różnych twardości. Obejmuje ona materace SleepMed Hybrid Comfort Plus, SleepMed Hybrid Premium Plus oraz SleepMed Hybrid Supreme Plus,
  • Natura – modele te wykorzystują naturalne surowce, takie jak olej rycynowy i sojowy, do produkcji innowacyjnych pianek HR Bio i Naturalis z właściwościami antybakteryjnymi oraz przeciwbólowymi. Obejmuje ona materace SleepMed Natura Plus i SleepMed Hybrid Plus.

Każdy model jest wyjątkowy i gwarantuje zdrowy wypoczynek. Jednak jest jeden warunek – musi być odpowiednio dopasowany do użytkownika. Właśnie dlatego przy ich wyborze tak ważne jest uwzględnienie osobistych potrzeb i preferencji.

Jakie akcesoria wchodzą w skład SleepMed?

Materac do spania to ważny element wyposażenia każdego komfortowego łóżka, jednak nie jedyny. Uwzględnia się tutaj również akcesoria sypialniane, w skład których przede wszystkim wchodzi stelaż, kołdra czy prześcieradło. Ważną funkcję pełni tutaj odpowiednia poduszka, która odpowiada za prawidłowe wsparcie głowy, barków oraz kręgosłupa w odcinku szyjnym. Z uwagi na to, w ofercie SleepMed znajdziemy wyjątkowe modele, w tym poduszkę:

  • SleepMed Comfort Pillow – wyróżnia się ergonomicznym kształtem i unikalną pianką Visco, która reaguje na ciepło ciała. Jest hypoalergiczna oraz świetnie sprawdzi się u osób śpiących na plecach lub boku,
  • SleepMed Premium Pillow – posiada uniwersalny kształt, a w jej wnętrzu znajduje się pianka o wysokiej gęstości i otwartokomórkowej strukturze. Znacząco podnosi komfort snu, zmniejszając jednocześnie napięcia w mięśniach,
  • SleepMed Supreme Pillow – odznacza się unikalnym, ergonomicznym kształtem, a we wnętrzu znajdziemy piankę wykończoną włóknami węglowymi. Pozwalają one na eliminację skumulowanych na powierzchni ludzkiego ciała ładunków elektrycznych, przez co sprawdza się u osób prowadzących napięty tryb życia.

W ofercie SleepMed znajdziemy nie tylko poduszki, ale wyjątkowy ochraniacz na materac! Doskonale chroni podłoże do spania przed wilgocią, a także posiada działanie bakteriobójcze, przez co zapewnia maksymalny komfort oraz ochronę!

Każdy z nas zasługuje na zdrowy i spokojny wypoczynek – w końcu to on odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu w ciągu dnia. Jednak, aby było to możliwe, to warto już dziś postawić na odpowiednio skomponowane łóżko. W jego skład powinny wchodzić elementy, które są dopasowane do użytkownika, a najlepiej sprawdza się tutaj produkty od SleepMed!

Zobacz też

W jakich przypadkach materac ulega szybkiemu zużyciu?

W jakich przypadkach materac ulega szybkiemu zużyciu?

Preferencje odnośnie wygody a faktyczne wymagania: jak je pogodzić, wybierając materac SleepMed?

Preferencje odnośnie wygody a faktyczne wymagania: jak je pogodzić, wybierając materac SleepMed?

Wybór materaca SleepMed dla pary: co uwzględnić w pierwszej kolejności?

Wybór materaca SleepMed dla pary: co uwzględnić w pierwszej kolejności?

Jak materace SleepMed mogą pomóc z bólem i napięciem mięśni?

Jak materace SleepMed mogą pomóc z bólem i napięciem mięśni?

Dlaczego warto zainwestować w ochraniacz na materac SleepMed?

Dlaczego warto zainwestować w ochraniacz na materac SleepMed?

Materace SleepMed o rozmiarze 200×200 – najwyższy poziom komfortu

Materace SleepMed o rozmiarze 200×200 – najwyższy poziom komfortu