Fit.4.Sleep – poduszki dla najbardziej wymagających użytkowników

Marka Fit.4.Sleep – reprezentowane wartości

Materace Fit.4.Sleep są wytwarzane przez Hilding Anders – lidera innowacji w dziedzinie produkcji materacy i akcesoriów sypialnianych. Główny cel przyświecający twórcom produktów Fit.4.Sleep to zapewnienie klientom dobrego snu. Wszystkie materace powstają z pasji, a dzięki temu Hilding Anders jest liderem w całej Europie, Rosji oraz Azji. Firma ma na celu światową działalność i zapewnienie dostępu do zdrowego snu jak największej rzeszy osób. Koncentracja na potrzebach klienta związana jest z tym, że łóżko jest miejscem, w którym wszyscy spędzamy około ⅓ każdej doby! Fit.4.Sleep chce, aby materace, poduszki i pościele przyczyniały się do poprawy samopoczucia i jakości życia użytkowników. Fundamentalną wartością realizowaną przez markę we wszystkich obszarach działalności jest uczciwość i rzetelność w stosunku do kontrahentów, a także wyprzedzanie konkurencji przynajmniej o jeden krok. Dzięki wsłuchiwaniu się w opinie klientów, materace Fit.4.Sleep są innowacyjne i dostosowane do ich potrzeb.

Poduszki marki Fit.4.Sleep – czym się charakteryzują?

Jednym z produktów zajmujących kluczową pozycję w asortymencie marki Fit.4.Sleep są poduszki. Jest to element wyposażenia sypialni, który wiele osób bagatelizuje. Jednak warto pamiętać o tym, że to właśnie dzięki poduszce kręgosłup szyjny może zostać ustabilizowany w prawidłowej pozycji. Czym charakteryzują się poduszki Fit.4.Sleep?

  • Ergonomiczny kształt – poduszki Fit.4.Sleep są zaprojektowane tak, aby były perfekcyjnie dopasowane do sylwetki użytkownika. Dzięki kształtowi stworzonemu z myślą o ludzkiej anatomii możliwe jest uzyskanie prawidłowego ułożenia karku, barków szyi i głowy. Minimalizuje to ryzyko wystąpienia bólu głowy czy pleców.
  • Praktyczny pokrowiec – wszystkie poduszki Fit.4.Sleep posiadają pokrowiec z zamkiem rozdzielczym. Dzięki temu można go szybko zdjąć i wyprać. Ułatwia to utrzymanie higieny w łóżku.
  • Wentylacja – dzięki konkretnemu wyprofilowaniu i równomiernie rozłożonym nacięciom, w poduszce nie gromadzą się bakterie i roztocza kurzu. Na bieżącą jest też odprowadzana wilgoć.
  • Antyalergiczność – poduszki szyte są jedynie z materiałów w pełni bezpiecznych dla skóry. Większość z nich może być stosowana przez alergików, a tkaniny nie nasilające ewentualnych reakcji uczuleniowych hamują też rozwój mikroorganizmów, które byłyby szkodliwe dla zdrowia.

Rodzaje poduszek Fit.4.Sleep 

Jakie poduszki można znaleźć w ofercie Fit.4.Sleep, w sklepie internetowym sleepinghouse.pl? Dostępne są m.in. egzemplarze ergonomiczne, wykonane z pianki termoelastycznej – idealnie dostosowują się do pozycji użytkownika poprzez reakcję wypełnienia na ciepło ciała. Klienci mogą też zdecydować się na zakup poduszki Fit.4.Sleep dedykowanej alergikom. Poliestrowe włókna kulkowe wykorzystane podczas produkcji są pokryte silikonem. Dzięki temu poduszki antyalergiczne są niezwykle lekkie, a jednocześnie oferują optymalny stopień amortyzacji. Silikon znacząco zwiększa żywotność produktu tego typu i zapewnia doskonałą wentylację.

Jak wybrać idealną poduszkę?

Aby wybrać idealną poduszkę Fit.4.Sleep warto precyzyjnie określić swoje indywidualne potrzeby. Duże znaczenie ma tu pozycja podczas snu. Nieco inne wymagania mają osoby śpiące na boku, a inne użytkownicy, którzy z reguły leżą na wznak. Następnie, konieczne będzie dokładne zapoznanie się ze specyfikacją poszczególnych produktów. Są to kluczowe kroki, które powinny zostać wykonane przez każdego klienta przed dokonaniem zakupu.

Pozostałe produkty z asortymentu marki Fit.4.Sleep

W asortymencie marki Fit.4.Sleep można znaleźć nie tylko poduszki, ale również inne elementy wyposażenia sypialni.

  • Materace – sercem każdej sypialni jest materac dopasowany do potrzeb konkretnego użytkownika. Ważnym elementem jest w szczególności rodzaj wypełnienia. Fit.4.Sleep oferuje materace piankowe oraz sprężynowe. Ich specyfika jest nieco inna. Główna zaleta modeli sprężynowych to elastyczność punktowa, doceniana w szczególności w sypialniach małżeńskich. Z kolei materace piankowe idealnie dopasowują się do sylwetki, a dzięki temu dobrze sprawdzają się w użytkowaniu osób, którym zależy głównie na precyzyjnym podparciu całego kręgosłupa.
  • Kołdry – nawet najlepszy materac z idealną poduszką nie spełnią swojej funkcji, jeśli użytkownik nie będzie miał zapewnionego optymalnego komfortu termicznego. Fit.4.Sleep oferuje kołdry antyalergiczne, których wypełnienie jest wykonane z silikonowanego włókna poliestrowego. Zastosowanie tej technologii hamuje rozwój grzybów, pleśni i drobnoustrojów. Dzięki temu kołdry są wręcz idealne dla wszystkich alergików.
  • Pościele – pościele Fit.4.Sleep są wykonane z bawełny satynowej. Delikatność tkaniny sprawia, że nie naraża ona skóry użytkownika na żadne podrażnienia. Dzięki optymalnemu odprowadzaniu wilgoci i właściwościom termoregulacyjnym pościele te mogą być użytkowane przez 365 dni w roku.
  • Pokrowce na materace – na sleepinghouse.pl można znaleźć również pokrowiec na materac marki Fit.4.Sleep. Zabezpiecza podłoże do spania przed zniszczeniem i ewentualnymi praniami. Zastosowanie naturalnej bawełny i wodoodpornej membrany jest bezpieczne dla skóry i nie wywołuje alergii.

Produkcja poduszek Fit.4.Sleep – Grupa Hilding Anders

Poduszki, materace i inne akcesoria sypialniane Fit.4.Sleep są produkowane przez Hilding Anders. Podczas całego procesu – od momentu zaprojektowania danego przedmiotu, aż do momentu jego pojawienia się w sklepie – marka dba o realizowanie pewnych podstawowych wartości związanych z filozofią grupy Hilding. Wszystkie produkty mają być ergonomiczne i dopasowywać się do naturalnej krzywizny kręgosłupa. Wybierając wyposażenia sypialni z Fit.4.Sleep można korzystać z rozwiązań ułatwiających utrzymanie higieny – takich jak możliwość łatwego zdejmowania i prania pokrowca. Dużą zaletą jest też to, że funkcjonalność produktów idzie w parze z ich estetyką. Duży nacisk jest bowiem kładziony na atrakcyjne wzornictwo. Jedną z głównych zasad filozofii Hilding Anders jest też produkowanie materacy, poduszek i kołder Fit.4.Sleep z dbałością o ochronę środowiska. Na bieżąco są segregowane odpady, a podczas procesu nie korzysta się ze szkodliwych substancji i zbędnych chemikaliów.

Zobacz też

10 korzyści ze stosowania ochraniacza na materac

10 korzyści ze stosowania ochraniacza na materac

Zasypianie dzieci – 8 trików na przyspieszenie zasypiania malucha

Zasypianie dzieci – 8 trików na przyspieszenie zasypiania malucha

Kompleksowe rozwiązanie do sypialni: postaw na wygodę

Kompleksowe rozwiązanie do sypialni: postaw na wygodę

Dlaczego warto zainwestować w produkty od SleepMed?

Dlaczego warto zainwestować w produkty od SleepMed?

Sypialnia Hilding Curem – zmysłowe i aromatyczne doznania

Sypialnia Hilding Curem – zmysłowe i aromatyczne doznania

W jaki sposób ustawić świece w sypialni?

W jaki sposób ustawić świece w sypialni?